Duben 2008

Setkání s UFO

10. dubna 2008 v 15:29 | Míša |  Vaše příběhy
Autor: Kristýna
Článek obsahuje anketu.
Text autorky:
Stalo se to asi před pěti lety o prázdninách,když jsem byla u svého táty na vesnici.Chtěly sme jít se sestřenkou na konec zahrady,která zasahuje do pole.Nevím jestli tam ještě někdo byl,ale šla jsem poslední.Je to zvláštní,ale něco mě najednou táhlo se otočit.Podívala jsem se tedy za sebe směrem do lesnatých kopců.Nad ně vyletělo cosi dobře vyditelného.Šedočerný talíř se dvěmi světlešedými kopulemi,větší nahoře a menší dole.Uprostřed talíře byl světlý pruh posázený blikajicími,nebarevnými světélky.Běhěm asi čtyř vteřin to zase zaletělo zpátky za les.Divné je,že během té chvilky jsem nemyslela na nic jiného,jakoby se mi na chvíli vymazala paměť nebo co,takže sestřence sem to samozřejmě neřekla:( Ví to jen pár lidí,kterým můžu věřit a nemají mě za debila.Od té doby pevně věřím v UFO a jsem ráda ale zároveň v šoku,že se něco takového stalo právě mně.
Ilustrační foto.

Dubňanské UFO

7. dubna 2008 v 11:11 | Míša |  Vaše příběhy
Článek obsahuje anketu.
Příběh se odehrál asi roku 1997 ve městě Dubňany. Matka v té době kouřila a šla si tedy ve večerních hodinách (okolo dvacáté první hodiny) ven před dům zapálit. Bydlely jsme na bytovce vedle Náměstí 15. dubna. Já jsem v tu dobu usínala či již krátce spala v našem bytě v přízemí. Venku byla poměrně jasná noc, ničím se od ostatních nelišila.
Najednou matka přiběhla a probudila mě. Řekla něco ve smyslu, ať se jdu rychle podívat ven. Vyběhly jsme, ale nikde nic nebylo. Zajímalo mě, co jsem měla vidět, a tak mi to řekla:
Když prý kouřila, upoutalo její pozornost cosi neobvyklého na nebi. Spatřila žlutavé těleso kulovitého tvaru větší než vesmírné družice. Objekt se pohyboval jen velmi zvolna, zprava doleva (viz. mapka), vysoko nad střechami okolních bytovek. Po několikaminutovém pozorování se vzhledem k mému momentálně velkému zájmu o mimozemské bytosti rozhodla zavolat mě. Doufala, že tam těleso ještě nějakou dobo setrvá. Žel, mýlila se.
Dodnes si je jista, že nešlo o letadlo, hvězdu ani družici.
Máte-li tušení, o co šlo, či jste dokonce viděli v podobnou dobu to samé, neváhejte napsat.